MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8269152
nr 826 9152
Byrå
1800-tal, avlutad furu, längd: 79 cm, djup: 42 cm, höjd: 112 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 maj 2013
kl 18:57:42
600 kr
350 kr
450 kr
600 kr